HEX | Human EXperts // Пошук ІТ-спеціалістів.
PRO

Що таке рекрутинг у нашому розумінні…


Це вміння звести людину і компанію, що підходять одне одному для виконання певних дій і взаємовигідного розвитку.


Це розуміння потреб і вимог, велика кількість питань, копірайтинг і масована реклама, систематизація та аналіз даних, листування і телефонні розмови, зустрічі, багато зустрічей з абсолютно різними людьми. Ця робота вимагає значного часу, вирішення низки адміністративних питань і постійного навчання.


Не буде правильних питань — не буде і відповідей. Можна провести аналогію з володінням мовою: якщо ти не володієш англійською, твої можливості спілкування з іноземними спеціалістами є обмеженими. Як і в будь-якій іншій справі, ключовими є знання і досвід. Адже саме в цій царині і є головна задача — налагодити спілкування саме між тими людьми, що зацікавлені одне в одному.


І допомогти їм дійти взаємної згоди.

Три погляди на HEX

HEX — шістнадцяткова (HEXadecimal) система числення.


HEXHuman perts. Засновники компанії — спеціалісти в галузях ІТ та HR.


HEX — рекрутингова компанія, що спеціалізується на пошуку професіоналів у сферах ІТ та телекомунікацій.

Працюємо для
  • ІТ-компаній;
  • інтернет-ресурсів;
  • телекомунікаційних компаній;
  • HR-агентств;
  • інтернет-провайдерів;
  • інших компаній, що потребують якісної підтримки власної ІТ-інфраструктури.
Спеціалізація

Ми добре розуміємось на особливостях бізнесу в своїх сферах та ринку праці в них.


Спеціалістів шукають спеціалісти — кожен консультант компанії є фахівцем у своєму сегменті.


Ми розвиваємо стосунки з вузькоспеціалізованими експертами, найкращими в своїх напрямках. Вони допомагають нам на кінцевому етапі серед кращих знаходити найкращих. Це гарантія професійності.


Ми розуміємо пріоритетне значення англійської мови для галузі. Середній рівень володіння мовою в компанії — Upper Intermediate. Також перевіряти володіння англійською нам допомагають носії мови.


Крім того, що кожен з нас володіє широким колом зв’язків, сама специфіка діяльності компанії забезпечує постійне налагодження нових професійних контактів. Кожен наш крок тим чи іншим чином пов’язаний з нашою спеціалізацією. Це значно підвищує якість роботи.


Щодня проводиться моніторинг ринку спеціалістів, відкритих для пошуку роботи. Інформація про вакансії розповсюджується через постійно зростаючий перелік профільних ресурсів і форумів, на всіх відомих нам сервісах працевлаштування (більше 100 сайтів), в спеціалізованих друкованих виданнях, в групах соціальних мереж, через наші особисті та професійні зв'язки і навіть через конкуруючі компанії. За необхідності ми звертаємось і до методів цільового пошуку. А на цей час можемо запропонувати гідну заміну.


Знати кожного експерта на цьому ринку — наша мета. Це є складною задачею, але в межах однієї галузі вона принаймні має рішення ;-) Саме над цим і працюємо.