HEX | Human EXperts // Пошук ІТ-спеціалістів.
Не-IT компаніям

Сьогодні як ніколи інформація є найціннишим ресурсом. Зараз практично немає компаній, що можуть існувати без інформаційних технологій. Для продуктивної діяльності вони є фундаментом.


Ефективність кожного підрозділу підприємства перш за все залежить від компетентності керівника цього підрозділу. Але, що робити, якщо ви шукаєте саме керівника, і як оцінити його справжній фаховий рівень? Цей контекст є актуальним і для єдиного в компанії спеціаліста певної сфери — адже хто зможе поставити йому задачі краще, ніж на рівні „щоб усе працювало“?

Стандартний профіль

Перш за все ми виділили стандартний профіль фахівця, що потрібний для підтримки ІТ-інфраструктури середнього рівня складності. Це дозволяє нам проводити постійний моніторинг ринку і таким чином бути готовими в будь-який момент запропонувати декількох хороших спеціалістів. А також іще декількох, з якими зручно працювати віддалено.

Консультанти

Вартість більшості рішень для розвитку ІТ-інфраструктури є значною. Тому основним питанням стають вже не гроші, а знання. Ми знаємо, де їх шукати, і допоможемо вам знайти фахівців, які вміють правильно ставити й пояснювати задачі, чітко координувати дії, ефективно контролювати процес і грамотно надихати виконавців на необхідний результат.

Умови роботи

Базова ставка — 12% річного окладу.


Термін закриття вакансії: від 1-го до 4-х тижнів.


Гарантія безкоштовної заміни спеціаліста протягом 3-х місяців з дня його виходу на роботу.


20% — 60% — 20% (аванс — вихід на роботу — завершення гарантійного терміну).

Вагаєтесь?

Тоді зважте наступне:

  • Час — скільки його витрачається на створення правильної вакансії, її викладення і оновлення, обробку даних, дзвінки та зустрічі з „не тими” кандидатами і т. п.?
  • Якість роботи — виконання лише „програми мінімум“, крім усього іншого, накладає обмеження на майбутні цілі та ефективність дій у позаштатних ситуаціях.
  • Ризик і вартість помилки — як кажуть математики: „ситуація з вірогідністю «0» також може статись“. Питання в тому, що ви можете втратити і наскільки готові цим ризикувати?
  • Постановка задач — скільки часу потрібно новій людині, аби методом „спроб і помилок“ влитись у робочий процес вашої компанії?
  • Кошти — просто порахуйте витрати ресурсів і „вартість експлуатації“.