HEX | Human EXperts // Пошук ІТ-спеціалістів.
Кандидатам

Галузі ІТ і телекомунікацій розвиваються швидше, ніж будь-які інші. Такими ж динамічними темпами зростають і ринки праці в них. Компанії-представники цих напрямків протягом останніх років займають вищі позиції у рейтингах роботодавців, забезпечують високий рівень заробітної платні та комфортні умови праці.


Проте і вимоги доволі високі. Робота на будь-якій позиції в цих сферах (не тільки пов'язана з інженерією або програмуванням) має свою специфіку і потребує особливих знань. Якщо ваш досвід нерозривно пов’язаний з ІТ або телекомунікаціями — ця сторінка саме для вас.


Ми завжди зацікавлені в нових контактах. Надсилайте своє резюме, навіть якщо в нашому переліку немає вакансій вашого профілю, або ви не шукаєте роботу безпосередньо в цей момент.Надіслати резюме

Актуальні вакансії Список актуальних вакансій можна переглянути за адресою http://hh.ua/employer/904895.
Що пропонуємо

Ми працюємо виключно з компаніями, що мають добре ім’я, сталу репутацію і пропонують умови роботи гідні професіоналів. Ми піклуємось і про добробут влаштованих нами людей, і про наш імідж.


Як і більшість компаній галузі ІТ, ми практикуємо плаваючий графік роботи. У вас буде можливість зустрітись з нами не тільки протягом робочого дня, а і о 8:00, і о 20:00.


Ми потурбувались про ваш час і розмістили свій офіс в самому серці столиці. А, якщо ви знаходитесь поза її межами, можемо провести повноцінну співбесіду по Skype.


Тільки деякі види діяльності передбачають роботу в умовах постійного підвищеного емоційного навантаження. Ми це цілком розуміємо і проводимо більшість інтерв’ю без стресових методів.


Ви спілкуватиметесь з технічним спеціалістом — людиною, що розмовляє з вами однією мовою і зможе професійно оцінити ваші знання та досвід.

Кого шукаємо

Фахівців. Молодшого, середнього та вищого рівнів. Різних напрямків. Але таких, які розуміють різницю між нормальними формами БД, знайомі з принципами методологій XP та Scrum, не плутають модель OSI з пірамідою Маслоу і впевнені, що Е1 — не вітамін :)


Людей, що люблять свою справу, прагнуть нових знань і досвіду, з легкістю беруться за складні задачі і у найближчому майбутньому бачать себе в обраній сфері.


Надійних професіоналів із відповідальним підходом до роботи та чітким розумінням результату діяльності.


Таких, що не змінюють місце роботи кожні півроку.


Особистостей. Приємних у спілкуванні. Командних гравців. З характером, що проявляється в роботі, а не лише у стосунках. Націлених на професійний та особистісний розвиток людей.

Вартість

HEX | Human EXperts є агентством з підбору персоналу, а не агентством з працевлаштування: для пошукачів наші послуги є безкоштовними.

Конфіденційність

Ми поважаємо право кожної людини незалежно від ситуації розглядати варіанти і самостійно приймати рішення. Ви можете бути впевнені: щодо вашого звернення буде зберігатись конфіденційність.

Рекомендації

За рекомендацію спеціаліста (якого ми працевлаштуємо) гарантується бонус у розмірі 10% від гонорару агентства.

Консультування

Кількість молодих людей, що обирають напрямок своєї спеціалізації без необхідного аналізу, є доволі великою. В процесі виконання нашої основної роботи ми намагаємось допомагати молодим фахівцям розкривати власний професійний шлях — і в певному сенсі в цьому бачимо свою соціальну роль.

Супутні послуги
  • Консультації щодо стану ринку праці в галузях ІТ і телекомунікацій;
  • Профорієнтація та професійне тестування;
  • Складання та візуальне оформлення резюме і супровідних листів;
  • Підготовка до проходження співбесіди;
  • Представлення інтересів;
  • Допомога при переїзді до Києва з інших міст;
  • Захист трудових прав.
Корисні матеріали